Aktuality

Sharp přidává nový základní model MFP do své řady zařízení formátu A3

Sharp oznámil rozšíření řady černobílých zařízení formátu A3 v podobě základního modelu MFP s rychlostí tisku 25 str./min. Model MX-M2630 je zařízením s vyspělými technickými vlastnostmi a externími možnostmi dokončovacích úprav, přičemž nabízí také jedinečné několika-úrovňové zabezpečení Sharp. Bezpečnostní nastavení Sharp pomáhá společnostem s ochranou jejich dat tam, kde jsou ukládána, skenována nebo tištěna tak, aby bylo zajištěno splnění požadavků GDPR.
Více »

Sharp jako první uvádí na trh profesionální 8K displej

70” 8K profesionální displej Sharp LV-70X500E, je již v prodeji. 70” 8K monitor je prvním velkosériově vyráběným displejem s ultra vysokým rozlišením, jenž nabízí nejmodernějším společnostem a inovátorům v Evropě nový standard přesného zobrazování. Tento displej je společností Sharp dodáván s tříletou zárukou a servisní podporou.
Více »

Nové modely skartovačů Fellowes

Vážení zákazníci,

dovolte, abychom vás informovali o rozšíření sortimentu v sekci Skartovače Fellowes.

Více »

Nové černobílé multifunkce SHARP formátu A4

Nové modely MX-B355W a MX-B455W řady Advanced jsou prvními produkty společného podniku se společností Foxconn a nabízí stejně výkonné funkce pro realizaci workflow i snadné použití, jako modely Sharp formátu A3.
Více »

Rozšířili jsme sortiment skartovačů EBA a Fellowes

Od února 2018 jsme rozšířili sortiment skartovačů Fellowes o tyto modely:

Více »

10 nových modelů černobílých MFZ formátu A3 jsou již dostupné

Sharp Electronics CEE dnes oznámil rozšíření inovované řady MX o 10 nových modelů MFP formátu A3. Řada MX nyní zahrnuje dvacet čtyři zařízení (barevných i černobílých) s rychlostí tisku od 26 do 60 str./min. Tyto nejnovější modely nabízí stejně flexibilní workflow a funkce pro snadné použití jako ostatní zařízení této řady, plus schopnost efektivně zpracovat objemný tisk a úlohy kopírování.

Více »

Sharp na ISE 2018 uvádí první 4K BIG PAD

Sharp na veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) 2018 představí svůj první interaktivní displej BIG PAD se 4K LCD dotykovým panelem. 70” 4K BIG PAD (PN-70TH5) je dalším přírůstkem do řady oceňovaných displejů Sharp, určených ke sdílení informací při jednáních i v učebnách, a bude v prodeji od února 2018.

Více »

PF 2018

Vážení obchodní partneři, kolegové, přátelé,
děkujeme Vám za přízeň a spolupráci v letošním roce. Přejeme Vám klidné prožití svátků vánočních a šťastný Nový rok.

Těšíme se na další spolupráci v roce 2018.

Více »

Sharp uvádí největší komerčně dostupný displej pro video stěny na světe

Sharp Electronics CEE oznamuje, že jeho unikátní displej pro video stěny o úhlopříčce 70“ je nyní v prodeji. Působivý model PN-V701 je největším displejem svého typu na trhu. Jedná se o nejnovější přírůstek do řady PN-V, jenž je díky svému vysokému jasu a spolehlivosti při nepřetržitém provozu populární v oblasti projektů luxusních maloobchodníků a přepravních uzlů.
Více »

Sharp uvádí na trh dostupný signage displej s úhlopříčkou 90”

Společnost Sharp Electronics CEE oznamuje, že uvádí na trh působivou obrazovku řady PN-Q o úhlopříčce 90”. Sharp letos uvedl řadu PN-Q s cílem uspokojit poptávku firem po vysoce kvalitním, ale nákladově efektivním displeji pro signage a prezentace. Po představení tohoto modelu zahrnuje celá řada čtyři velikostní varianty s úhlopříčkami 60”, 70”, 80” a 90”, a nabízí zákazníkům ten nejlepší velkoformátový displej právě pro jejich prostory.
Více »
Strana 1 z 1312345...10...Poslední »