Aktuality

PF 2022

Vážení obchodní partneři, kolegové, přátelé,
děkujeme Vám za přízeň a spolupráci v letošním roce. Přejeme Vám klidné prožití svátků vánočních a šťastný Nový rok.

Těšíme se na další spolupráci v roce 2022.

Více »

Sharp rozšiřuje nabídku černobílých multifunkčních zařízení formátu A3

Společnost Sharp dnes oznámila rozšíření nabídky multifunkčních tikových zařízení formátu A3 o trojici černobílých MFP. Modely BP-30M35 / BP-30M31 / BP-30M28 nabízí celou paletu vylepšených funkcí pro zajištění produktivity, zabezpečení a výkonné funkce workflow. Inovovaný a kompaktní design těchto nových multifunkčních tiskáren nabízí všestranné možnosti uplatnění a poskytuje potřebnou flexibilitu.

Více »

PF 2021

Vážení obchodní partneři, kolegové, přátelé,
děkujeme Vám za přízeň a spolupráci v letošním roce. Přejeme Vám klidné prožití svátků vánočních a šťastný Nový rok.

Těšíme se na další spolupráci v roce 2021.

Více »

Čištění přístrojů Sharp

S ohledem na bezprecedentní hrozbu dalšího šíření koronaviru po celém světě, podniká společnost Sharp kroky s cílem informovat zákazníky o tom, jakým způsobem je zapotřebí řádně čistit povrchy zařízení Sharp na pracovišti, v maloobchodě i v případě vystavených zařízení za účelem kontroly šíření nemoci.

Více »

Sharp rozšiřuje řady zařízení formátu A4 i A3 o 25 nových modelů

Sharp rozšiřuje řady zařízení formátu A4 i A3 o 25 nových modelů. Představuje tím ucelenou nabídku černobílých MFP nové generace se špičkovým zabezpečením.

Více »

80palcový 8K profesionální displej Sharp 8M-B80AX1E

80palcový 8K profesionální displej Sharp 8M-B80AX1E, je nyní v prodeji. Tento monitor se připojuje k 70palcovému 8K displeji LV-70X500E, prvnímu komerčně dostupnému 8K displeji na světě z nabídky Sharp, a přináší vysoký jas a obrazovku o větší úhlopříčce. Oba monitory se zaměřují na podniky, jež vyžadují vysokou úroveň přesnosti a čistoty zobrazení.

Tento 80palcový displej nabízí skutečné rozlišení 8K o hodnotě 7680×4320 pixelů s poměrem stran 16:9, tedy čtyřikrát více než rozlišení 4K Ultra HD a šestnáctkrát více než rozlišení Full HD. Monitor reprodukuje obraz s vyšším rozlišením, než je lidské oko schopno rozeznat, což přináší podstatné výhody rostoucímu počtu podniků, například v oblastech jako je vysílání, design a medicína, dále pak v prostředí s kritickým významem dat, jako je řízení letového provozu.

Model 8M-B80AX1E nabízí vynikající kvalitu a rozšířenou přesnost barev díky širokému gamutu a 10bitovému rozšířenému barevnému rozsahu. Technologie HDR (High Dynamic Range) dále zlepšuje hloubku a přirozenost obrazu se sytějšími barvami. 8K displej se oproti první generaci pyšní dvojnásobným jasem, jenž díly rozsahu od 800 cd/m² až po špičkových 4000 cd/m² dosahuje nejvyšší hodnoty, kdy dosažené u displeje Sharp.

Pro plynulou práci s videem model 8M-B80AX1E využívá frame doubler, díky němuž dosahuje obnovovací frekvence až 120 Hz neboli až 120 snímků za sekundu. To snižuje pohybovou neostrost v během rychlých pohybů – akční scény tak vypadají realističtější.

Přímo z výroby bylo uvedeno: „S nejnovějším přírůstkem do 8K ekosystému Sharp plníme naši vizi, že s 8K změníme svět a nabídneme rozlišení, jež přemění naši schopnost vyobrazovat realitu. Nový 80palcový 8K displej bude podporovat nové, vzrušující podnikové aplikace, jež spoléhají na to nejlepší v oblasti přesnosti a čistoty obrazu.“

Model 8M-B80AX1E je již nyní k dispozici u společnosti Sharp a jejích partnerů.

Sharp – „Be Original.“

Společnost Sharp Electronics CEE mění způsob, jakým organizace pracují s informacemi.  Podporuje u zákazníků řešení toku dokumentů a integrace IT procesů, pomáhá jim rozvíjet, vizualizovat, řídit a sdílet informace.
Služby na základě nejnovějších technologií pomáhají dosáhnout úplné kontroly nad informacemi používanými ve společnosti, což platí pro digitální i tištěné dokumenty.
​​​​​​​Sharp vyrábí MFP, produkční tiskové systémy pro kancelářské prostředí a digitální tiskárny nejvyšší kvality. Nabízí rovněž širokou škálu displejů pro nejrůznější účely – video stěny, systémy digital signage a inovativní interaktivní dotykové displeje pro podnikatelskou sféru i školství.

Více »

Rozšířený sortiment skartovačů Fellowes

Aktuálně si můžete vybrat některý z nových modelů skartovačů Fellowes.

Více »

2 nové řady barevných systémů pro řízení dokumentace formátu A3

Sharp dnes oznámil 2 nové řady barevných systémů pro řízení dokumentace formátu A3 pod názvy Advanced a Essential Series. Jedná se o zařízení pro technologicky vyspělá pracoviště. Čtrnáct nových barevných MFP s rychlostmi od 30 do 60 str./min. Nabízí cenami ověnčený, snadno ovladatelný dotykový displej Sharp, jenž je společný napříč celou řadou Sharp MX. Nově jsou k dispozici vylepšené funkce zabezpečení a cloudové integrace.

Nová generace MFP se špičkovým zabezpečením a lepší cloudovou integrací.

Nové řady barevných zařízení Advanced a Essentials Series nabízí robustní funkce zabezpečení jako je prevence útoku na firmware a schopnost jeho automatické obnovy, jež mohou identifikovat škodlivé narušení a obnovit firmware zařízení do původního stavu. Nová funkce důvěryhodných aplikací pomáhá chránit souborový systém stroje před neoprávněným přístupem. Administrátoři mohou dále centrálně spravovat vybraná nastavení zařízení pomocí Active Directory® Group Policy.

Nové barevné modely se snadno integrují do dnešních komplexních síťových prostředí a nabízí rychlý přístup k rozšířenému okruhu cloudových služeb, mimo jiné ke službám Box a Dropbox. Adobe Embedded Print Engine navíc uživatelům umožňuje přímý tisk PDF souborů s vyšší výkonností a přesností. Výkonnostní testy společnosti Adobe zjistily v mobilních a cloudových prostředích oproti předchozím možnostem přímého tisku PDF až 80% nárůst rychlosti.

Nový aplikační portál Sharp, jenž bude k dispozici od jara 2019, umožní správcům přímo z dotykové obrazovky snadno přidávat nové aplikace a aktualizovat ty stávající.

Výrobcem bylo prezentováno: „Nová řada barevných MFP nabízí vyšší míru integrace a vylepšené schopnosti v oblasti workflow pro splnění požadavků dnešních technologicky vyspělých pracovišť. Naším cílem je i nadále poskytovat kvalitní MFP, jež přináší špičkovou produktivitu a snadné použití bez jakýchkoli kompromisů ve smyslu zabezpečení.“

Následujících deset modelů již nyní k dispozici u společnosti Sharp a jejích partnerů:

Advanced Series:

MX-3071 – 30 str./min.; nahrazuje MX-3070V
MX-3571
 – 35 str./min.; nahrazuje MX-3570V
MX-4071
 – 40 str./min.; nahrazuje MX-4070V
MX-3061
 – 30 str./min.; nahrazuje MX-3060V
MX-3561
 – 35 str./min.; nahrazuje MX-3560V
MX-4061
 – 40 str./min.; nahrazuje MX-4060V

Essentials Series:

MX-2651 – 26 str./min.; nahrazuje MX-2630N
MX-3051
 – 30 str./min.; nahrazuje MX-3050V
MX-3551
 – 35 str./min.; nahrazuje MX-3550V
MX-4051
 – 40 str./min.; nahrazuje MX-4050V

Produktová nabídka bude v květnu 2019 doplněna o další 4 modely. V řadě Advanced Series modely MX-5071 a MX-6071 nahrazují MX-5070V a MX-6070V. Řadu Essential Series uzavřou modely MX-5051 a MX-6051, jež nahrazují MX-5050V a MX-6050V.

Více »

NOVINKA: černobílé, vysokorychlostní, velkoobjemové multifunkce Sharp

Sharp oznámil dva nové přírůstky do řady svých vyspělých černobílých zařízení formátu A3, modely MX-M7570 a MX-M6570. Tyto vysokorychlostní kancelářské MFP nabízí stejné výkonné funkce a funkcionalitu jako nejnovější modely Sharp formátu A3, přičemž doplňují vyspělé možnosti dokončovacích úprav, jež podnikům dle potřeby umožňují produkci velkého objemu profesionálně upravených dokumentů.
Více »

PF 2019

Vážení obchodní partneři, kolegové, přátelé,
děkujeme Vám za přízeň a spolupráci v letošním roce. Přejeme Vám klidné prožití svátků vánočních a šťastný Nový rok.

Těšíme se na další spolupráci v roce 2019.

Více »
Strana 1 z 1412345...10...Poslední »