Aktuality

Rozšířený sortiment skartovačů Fellowes

Aktuálně si můžete vybrat některý z nových modelů skartovačů Fellowes.

Více »

NOVINKA: černobílé, vysokorychlostní, velkoobjemové multifunkce Sharp

Sharp oznámil dva nové přírůstky do řady svých vyspělých černobílých zařízení formátu A3, modely MX-M7570 a MX-M6570. Tyto vysokorychlostní kancelářské MFP nabízí stejné výkonné funkce a funkcionalitu jako nejnovější modely Sharp formátu A3, přičemž doplňují vyspělé možnosti dokončovacích úprav, jež podnikům dle potřeby umožňují produkci velkého objemu profesionálně upravených dokumentů.
Více »

PF 2019

Vážení obchodní partneři, kolegové, přátelé,
děkujeme Vám za přízeň a spolupráci v letošním roce. Přejeme Vám klidné prožití svátků vánočních a šťastný Nový rok.

Těšíme se na další spolupráci v roce 2019.

Více »

Sharp nabízí nový interaktivní displej s úhlopříčkou 80“ řady 4k BIG PAD

Sharp dnes oznámil uvedení špičkového 80” interaktivního displeje 4K BIG PAD, kterým dále rozšiřuje nabídku displejů v rámci řady 4K BIG PAD.
Více »

Nová čb tiskárna a MFZ Sharp řady A4

Sharp dnes oznámil uvedení čtyř nových černobílých modelů, rozšiřujících jeho nabídku zařízení formátu A4. Vysoce výkonná MFZ MX-B450W/ MX-B350W a tiskárny MX-B450P/MX-B350P nabízí standardně rychlost tisku až 45 str./min. a bezdrátovou konektivitu pro usnadnění každodenního kancelářského tisku.
Více »

Sharp přidává nový základní model MFP do své řady zařízení formátu A3

Sharp oznámil rozšíření řady černobílých zařízení formátu A3 v podobě základního modelu MFP s rychlostí tisku 25 str./min. Model MX-M2630 je zařízením s vyspělými technickými vlastnostmi a externími možnostmi dokončovacích úprav, přičemž nabízí také jedinečné několika-úrovňové zabezpečení Sharp. Bezpečnostní nastavení Sharp pomáhá společnostem s ochranou jejich dat tam, kde jsou ukládána, skenována nebo tištěna tak, aby bylo zajištěno splnění požadavků GDPR.
Více »

Sharp jako první uvádí na trh profesionální 8K displej

70” 8K profesionální displej Sharp LV-70X500E, je již v prodeji. 70” 8K monitor je prvním velkosériově vyráběným displejem s ultra vysokým rozlišením, jenž nabízí nejmodernějším společnostem a inovátorům v Evropě nový standard přesného zobrazování. Tento displej je společností Sharp dodáván s tříletou zárukou a servisní podporou.
Více »

Nové modely skartovačů Fellowes

Vážení zákazníci,

dovolte, abychom vás informovali o rozšíření sortimentu v sekci Skartovače Fellowes.

Více »

Nové černobílé multifunkce SHARP formátu A4

Nové modely MX-B355W a MX-B455W řady Advanced jsou prvními produkty společného podniku se společností Foxconn a nabízí stejně výkonné funkce pro realizaci workflow i snadné použití, jako modely Sharp formátu A3.
Více »

Rozšířili jsme sortiment skartovačů EBA a Fellowes

Od února 2018 jsme rozšířili sortiment skartovačů Fellowes o tyto modely:

Více »
Strana 1 z 1312345...10...Poslední »