Sharp jako první uvádí na trh profesionální 8K displej

70” 8K profesionální displej Sharp LV-70X500E, je již v prodeji. 70” 8K monitor je prvním velkosériově vyráběným displejem s ultra vysokým rozlišením, jenž nabízí nejmodernějším společnostem a inovátorům v Evropě nový standard přesného zobrazování. Tento displej je společností Sharp dodáván s tříletou zárukou a servisní podporou.

 

 

Vysoce kvalitní displej s rozlišením 8K disponuje 33 miliony pixelů (7680 x 4320 pixelů), tedy čtyřnásobkem oproti rozlišení 4K Ultra HD a šestnáctinásobkem oproti rozlišení Full HD. Monitor reprodukuje obraz s vyšším rozlišením, než je lidské oko schopno zaznamenat a umožňuje přiblížit podrobnosti obrazu do míry, jež doposud nebyla možná.Model LV-70X500E nabízí vynikající kvalitu a přesnost obrazu díky širokému gamutu a 10bitovému rozšířenému barevnému rozsahu. Technologie HDR (High Dynamic Range) podstatně rozšiřuje rozsah kontrastu i barev a vyjasňuje obraz tak, že přináší dojem větší hloubky.

Rozlišení 8K má významné uplatnění v oborech, jež spoléhají na podrobné a barevně přesné zobrazení, tedy například v medicíně, designu a dalších technických oborech. 8K displeje jsou zároveň schopny nahradit několik displejů s nižším rozlišením na pracovištích, kde zpracovávají velké objemy informací, například tedy na burzách, v přepravních uzlech a řídicích střediscích.

S vývojem rozlišení 8K mění Sharp způsob pohlížení na svět. S prvním, dnes dostupným 8K profesionálním displejem posouváme hranice možného. Později v průběhu roku bude následovat 8K kamera. Tyto produkty představují základ 8K ekosystému, jenž pokrývá celý řetězec hodnot od tvorby snímku po jeho distribuci a zobrazení.

Na 8K monitor Sharp je poskytována tříletá celoevropská záruka a profesionální servisní podpora. Zajišťujeme tak klid pro práci náročným oborům, kde hraje spolehlivá činnost zařízení mimořádnou roli.

Kontaktní formulář

Pro zjištění aktuální ceny produktu nám zavolejte na tel.: 602 752 272 nebo vyplňte tento formulář.


Vaše údaje použijeme pouze pro zpracování vaší poptávky. Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.