Sharp rozšiřuje nabídku černobílých multifunkčních zařízení formátu A3

Společnost Sharp dnes oznámila rozšíření nabídky multifunkčních tikových zařízení formátu A3 o trojici černobílých MFP. Modely BP-30M35 / BP-30M31 / BP-30M28 nabízí celou paletu vylepšených funkcí pro zajištění produktivity, zabezpečení a výkonné funkce workflow. Inovovaný a kompaktní design těchto nových multifunkčních tiskáren nabízí všestranné možnosti uplatnění a poskytuje potřebnou flexibilitu.

Nové modely disponují rychlostí tisku až 35 str./min., skenování pak probíhá rychlostí až 60 str./min. Tiskárna umožňuje maximální kapacitu papíru až 2 100 listů, jež lze podávat ze samostatných zásobníků. To uživatelům umožňuje výběr odlišných formátů papíru v závislosti na požadovaném tisku, mimo jiné etiket, obálek, papíru formátu A6, lesklého nebo těžkého papíru.

Tato nová multifunkční zařízení jsou standardně vybavena bohatými funkcemi intuitivního ovládání, mimo jiné také upravitelným uživatelským rozhraním s režimy snadného přístupu na 7” barevném dotykovém displeji. Často oceňované uživatelské rozhraní je společné pro všechna tisková zařízení v aktuálním portfoliu Sharp a nabízí uživatelům dobře známé a intuitivní ovládání i na těchto nových modelech bez nutnosti zdlouhavého zaškolování.

Nejnovější řada černobílých multifunkčních zařízení Sharp BP se snadno integruje do dnešních propojených pracovišť. A díky možnosti přímého přístupu ke cloudovým službám jako jsou OneDrive, Google Drive, Sharepoint, Box a Dropbox, podporuje flexibilní způsob práce.

Snadná integrace se stávajícími síťovými aplikacemi a veřejnými cloudovými službami nabízí bezpečné sdílení informací a přístup k nim odkudkoli a kdykoli, což optimalizuje produktivitu jakékoliv pracovní skupiny.

Mezi volitelné funkce řady Sharp BP patří také bezdrátová konektivita, umožňující vzdálenou správu a obsluhu zařízení pro snadný tisk a skenování přímo z mobilních zařízení, tabletů a notebooků.

Nové modely A3 černobílých multifunkčních zařízení Sharp přináší robustní funkce zabezpečení jako je prevence útoku na firmware a schopnost jeho případnou automatickou obnovu. Funkce seznamu důvěryhodných aplikací a ověřování SSL certifikátů pomáhají chránit souborový systém zařízení před neoprávněným přístupem.

Zdroj z SHARPu uvádí: „Způsob naší práce i místo odkud ji odvádíme se mění a my jsme si vědomi potřeby poskytnout podnikům řešení, jež se stane dokonalou součástí nového pracovního prostředí. Naše nová chytrá a flexibilní multifunkční zařízení nabízí stejný vysoký výkon a funkcionalitu jako naše vyspělé modely MFP formátu A3 a vyhovují tak veškerým nezbytným potřebám podniků v oblasti práce s dokumenty včetně bezproblémového a bezpečného propojení a sdílení informací.“

Nové modely jsou již nyní k dispozici u společnosti Sharp a jejích partnerů.

Kontaktní formulář

Pro zjištění aktuální ceny produktu nám zavolejte na tel.: 602 752 272 nebo vyplňte tento formulář.


Vaše údaje použijeme pouze pro zpracování vaší poptávky. Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.