Nová čb tiskárna a MFZ Sharp řady A4

Sharp dnes oznámil uvedení čtyř nových černobílých modelů, rozšiřujících jeho nabídku zařízení formátu A4. Vysoce výkonná MFZ MX-B450W/ MX-B350W a tiskárny MX-B450P/MX-B350P nabízí standardně rychlost tisku až 45 str./min. a bezdrátovou konektivitu pro usnadnění každodenního kancelářského tisku.

Všechny čtyři modely jsou navrženy pro podmínky všech kancelářských prostor a jsou vybaveny bezdrátovou konektivitou, aby uživatelům umožňovaly snadný tisk z mobilních zařízení, tabletů a laptopů bez ohledu na to, zdali se nachází u pracovního stolu, kdekoli jinde v kanceláři nebo třeba v jednací místnosti. S aplikací Sharpdesk Mobile mohou uživatelé také skenovat dokumenty do svých mobilních zařízení a tisknout z nich.Zařízení se snadno obsluhují pomocí pětiřádkového LCD panelu, jenž poskytuje jasné a přehledné informace, dále pak disponují výhodně umístěným USB portem pro přímý tisk nebo skenování  za pomoci USB disku (MFZ MX-B450W/ MX-B350W jsou vybaveny plnobarevným skenováním). Pro usnadnění práce si uživatelé mohou uložit nejčastěji používaná nastavení a cíle skenování, jež lze jednoduše vyvolat jedním stiskem tlačítka.Jsme potěšeni, že rozšiřujeme naši nabídku zařízení formátu A4 a můžeme tak přinést podnikům více možností pro jejich flotily tiskových zařízení. Potřeby a úroveň technických schopností se na každém pracovišti liší. Naše čtyři černobílé modely nabízí ve velmi snadno použitelné podobě některé funkce v oblasti produktivity, které byste očekávali u mnohem složitějších zařízení. Jednoduše řečeno, poskytují vyšší výkon při nižším úsilí.Mimo uživatelských výhod jsou MFZ MX-B450W/ MX-B350W a tiskárny MX-B450P/MX-B350P kompatibilní s aplikací Sharp Remote Device Manager, nástrojem pro IT manažery a správce, určeným k centrální správě síťových MFZ a tiskáren přímo z počítače. Zařízení také nabízí vysokou úroveň zabezpečení v  podobě šifrování sítě a možností ověřování identity uživatelů.

Sharp byl nedávno ze strany Keypoint Intelligence – Buyers Lab (BLI) vyhodnocen jako „Nejspolehlivější značka černobílých MFZ“. Tato ocenění jsou jednou za tři roky udílena výrobci, jehož řada produktů je na základě celkových výsledků všech modelů podrobených důkladnému testování BLI vyhodnocena jako nejspolehlivější.

Kontaktní formulář

Pro zjištění aktuální ceny produktu nám zavolejte na tel.: 602 752 272 nebo vyplňte tento formulář.


Vaše údaje použijeme pouze pro zpracování vaší poptávky. Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.